alt

alt

*

15.11.2014

Z przyjemnością informujemy, iż 13. XI. 2014 r. nasza INA (Gently Born ROSINKA) została mamą.

Wszystkie szczenięta z miotu D mają już swoje nowe domki.

 

W najbliższym czasie spodziewamy się maluchów po najbardziej utytułowanym psie w Polsce czyli naszym cudnym  SHOCIE i pięknych równie znanych suczkach Interchampionkach, championkach.

Wszystkich zainteresowanych zdrowym, pięknym szczenięciem serdecznie zapraszamy.
tel. 501-642-317

*

05.10.2014


Polska - Rybnik - Krajowa Wystawa Psów Rasowych

alt alt alt alt alt alt alt alt


*

28.09.2014


Polska - Wrocław - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

alt alt alt alt alt

*

21.09.2014


Polska - Bytom - Krajowa Wystawa Psów Rasowych

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

*

13.09.2014


Polska - Chorzów - Krajowa Wystawa Psów Rasowych

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

*

Miło nam poinformować, iż w najbliższym czasie spodziewamy się szczeniąt po naszym SHOCIE i wyjątkowo pięknych utytułowanych suczkach. Wszystkich zainteresowanych ślicznym, zdrowym  maluchem serdecznie zapraszamy.

*

27.07.2014

Polska - Będzin - Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Kolejny raz jesteśmy na wystawie w Będzinie i jak zawsze wystawa ta dla nas jest bardzo udana. Sędzia z Cypru Pan Panos Demetriou sędziuje bardzo ostro. SHOT wygląda pięknie i tak też jest oceniony. Zdobywa CWC, a w porównaniu z najlepszymi psami i sukami Zwycięstwo Razy (BOB).

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

*

20.07.2014

Polska - Nowy Targ - Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Piękna pogoda, doskonała atmosfera, tak wygląda drugi dzień wystawy w Nowym Targu. SHOT kolejny raz wygrywa klasę Championów porównanie z najlepszymi dorosłymi psami, dostaje CWC, a następnie w rywalizacji z najlepszymi sukami wygrywa i otrzymuje tytuł Zwycięzca Razy (BOB).

alt alt alt alt alt alt alt alt

*

19.07.2014

Polska - Nowy Targ - Krajowa II FCI Wystawa Psów Rasowych

Wystawa w Nowym Targu jest jak zawsze bardzo udana. SHOT występuje w klasie Championów zdobywa złoty medal i kolejny wniosek CWC.

alt alt alt alt alt alt alt alt

*

14-15.06.2014

Polska - Kraków - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

W rodzinnym Krakowie sędziuje nas Pani Viva Maria Szoleckyj-Szpunar. Wystawiany jest SHOT. Psów jest dużo, konkurencja jest bardzo silna. SHOT najpierw wygrywa swoją klasę później porównanie z wszystkimi najlepszymi dorosłymi psami. Otrzymuje CWC, CACIB. Czekamy na porównanie z sukami, które również wygrywa SHOT zdobywając kolejny tytuł Zwycięzca Razy (BOB).

Jest to piąty rok z rzędu kiedy SHOT okazuje najlepszym czarnym sznaucerem miniaturowym Międzynarodowej Wystawy w Krakowie.

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

*

W czerwcu, z najlepszej ukraińskiej hodowli importowaliśmy suczkę. Victorious Star UNIQUE przyjechała do nas z dalekiej Odessy. Jesienią rozpocznie swój debiut wystawowy.

*

25.05.2014

Polska - Sanok - Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Dzisiaj drugi dzień wystawy w Sanoku, który dla nas jest równie udany jak pierwszy. SHOT kolejny raz okazuje się nie do pokonania, otrzymuje CWC i zostaje Zwycięzcą Razy (BOB).
Równie ładnie prezentuje się podczas wyborów poszczególnych grup FCI. W swojej II grupie spośród wszystkich zwycięzców raz zostaje drugim najlepszym psem swojej grupy i otrzymuje BOG II.

*

24.05.2014

Polska - Sanok - Krajowa II FCI Wystawa Psów Rasowych

Wystawa w Sanoku powitała nas piękną, słoneczną pogodą. SHOT, który reprezentował nasze psy po raz kolejny pokazał niesamowitą klasę pokonując wszystkie czarne sznaucery miniaturowe. Otrzymał CWC, Zwycięstwo Razy, (BOB).
W konkurencjach finałowych było jeszcze lepiej, SHOT wywalczył BIS I i został Najpiękniejszym psem całej wystawy Sanok 2014.

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

*

Z ogromną radością informujemy, iż 13 kwietnia 2014 r. urodziły się pierwsze dzieci naszej pięknej ZII z Bractwa Odważnych i SHOT GUN-N di Monte Gentile. Wszystkie maluchy mają już swoje domy.

*

15-16.02.2014

Polska - Rzeszów - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Pierwsza wystawa w nowym sezonie była dla nas bardzo, bardzo udana. Nasze wystawiane dwa psy ZIA i SHOT u wyjątkowo wymagającego sędziego z Finlandii okazały się najlepszymi czarnymi sznaucerami miniaturowymi. ZIA pokonała wszystkie konkurentki i otrzymała CWC, CACIB i dodatkowo została najlepszym psem płci przeciwnej, BOS. W ostatecznym porównaniu lepszy okazał się tylko SHOT. Natomiast SHOT jak zawsze był bezkonkurencyjny, zdobył CWC, CACIB a na koniec został zwycięzcą rasy BOB.
Od dnia dzisiejszego ZIA jest Championem Polski.

alt alt alt alt alt alt alt alt

*

14.02.2014

Dokładnie 20 lat temu dnia 14.02.1994 r. urodził się miot na literę „A”. Pierwszy w naszej hodowli.

*

 

Archiwum 2013
Archiwum 2012
Archiwum 2011
Archiwum 2010
Archiwum 2009

 

Projekt i wykonanie A&M

All Rights Reserved
Wszystkie materiały zawarte w tej witrynie internetowej są chronione prawami autorskimi.
na ich publikację w jakiejkolwiek formie - bez zgody autora.

alt

Back top