*

21.11.2010

Słowacja - Nitra - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Kolejny dzień w Nitrze to następne sukcesy SHOTA. Dziś nasz pies dostaje wnioski CAC i CACIB res. Tym samym do ukończenia Championatu Słowacji brakuje mu tylko odstępu czasowego i ostatniego wniosku CAC.

alt alt alt alt alt alt

*

20.11.2010

Słowacja - Nitra - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Dzisiaj po raz drugi jesteśmy na międzynarodowej wystawie w Nitrze,gdzie tak samo jak poprzednio nasz SHOT wszystko wygrywa. Dostaje kolejne wnioski CAC i CACIB, a na koniec w porównaniu z wszystkimi najlepszymi psami i sukami otrzymuje tytuł zwycięzca rasy BOB.

alt alt alt alt alt alt

*

17.10.2010

Węgry – Komarom – Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Drugi dzień Międzynarodowej wystawy jest równie udany jak poprzedni i tak SHOT otrzymuje wniosek CAC, CACIB a w porównaniu z najlepszymi psami tytuł BOB.
Tym samym do uzyskania tytułu Championa Węgier brakuje mu tylko odstępu czasowego.

alt alt alt alt alt alt alt alt

*

16.10.2010

Węgry – Komarom – Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Dziś kolejny raz jesteśmy na Węgrzech na Międzynarodowej wystawie, która znowu jest dla nas bardzo udana. SHOT pięknie się wystawia i dostaje wniosek CAC na Championa Węgier, później CACIB i zostaje też zwycięzcą rasy (BOB).

alt alt alt alt alt alt

*

10.10.2010

Polska – Legionowo – Klubowa Wystawa Sznaucerów

Na corocznej wystawie sznaucerów gdzie sędziuje Victor Pilicin z Rosji, SHOT startuje w klasie Championów, którą wygrywa otrzymując następny wniosek CWC.

alt alt

*

3.10.2010

Polska – Rybnik – Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Dziś po raz kolejny SHOT wygrywa klasę Championów i otrzymuje wniosek CWC. Później w porównaniu dostaje tytuł zwycięzca (BOS) i zwycięzca rasy (BOB). Kolej na wybory w grupach, gdzie nasz SHOT jako jedyny mały pies staje na podium grupy drugiej otrzymując tytuł BOG III.
Nasz SHOT spełnia warunki do otrzymania kolejnego Championatu.
Od dzisiaj SHOT jest Championem Polski.

alt alt alt alt alt alt alt alt

*

30.09.2010

Słowenia – Celje - Europejska Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Jest to najważniejsza wystawa w Europie. W dniu dzisiejszym jest zgłoszonych jeszcze więcej psów niż wczoraj, samych czarnych miniaturowych sznaucerów jest aż 106.,sędziuje przewodniczący FCI Hans Muller. Dziś nasz SHOT pokazuje się, także w klasie pośredniej, gdzie w licznej stawce otrzymuje ocenę doskonała. Zadowoleni z wyników naszego psa wracamy do domu.

alt alt alt alt alt alt

*

29.09.2010

Słowenia – Celje - Europejska Klubowa Wystawa Sznaucera i Pinczera

Wystawa w Słowenii jest jedną z największych i najważniejszych wystaw w roku. Zgłoszone są na nią najpiękniejsze psy z całej Europy, a w tym roku przyjechał na nią, także nasz SHOT. Konkurencja jest bardzo silna, sędziuje Pan Svend Lovenkjaer z Danii, który ma przed sobą bardzo trudne zadanie. SHOT pięknie się pokazuje ,tym razem występuje w klasie pośredniej gdzie otrzymuje drugą lokatę i res. CAC z czego się bardzo cieszymy. Na kolejnych lokatach za naszym SHOT-em plasują się śliczne psy z bardzo znanych europejskich hodowli. Tym bardziej jesteśmy bardzo dumni z naszego psa.

alt alt alt alt alt alt

*

12.09.2010

Chorwacja - Osijek - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Kolejna międzynarodowa wystawa w Chorwacji to znowu radość z sukcesów naszego psa i tak: SHOT dostaje następny CAC później CACIB i BOS. Szczęśliwi z osiągnięć naszego psa żegnamy się ze znajomymi i wracamy do domu.

alt alt alt alt alt alt

*

11.09.2010

Chorwacja - Osijek - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Dzisiaj SHOT pokazuje się równie pięknie i otrzymuje kolejny wniosek CAC i w porównaniu z najlepszymi dorosłymi psami CACIB i BOS .Wystawa bardzo udana również dlatego ze spotykamy sporo osób z którymi się poznaliśmy w czasie czerwcowych wystaw w Chorwacji.

alt alt alt

*

10.09.2010

Chorwacja - Vukovar – Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Kolejny raz jesteśmy na wystawie w Chorwacji i tak jak poprzednio wystawiany jest SHOT, który i tutaj odnosi sukces otrzymując wniosek CAC, BOS i w porównaniu z najlepszymi psami BOB .Tym samym nasz SHOT od dzisiaj jest Championem Chorwacji.

alt

*

4.09.2010

Kraków - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Wystawa w naszym rodzimym mieście to sukces SHOTA, który kolejny raz wygrywa swoją klasę championów, a następnie pokonując inne dorosłe psy dostaje wniosek CWC, CACIB oraz BOS. W ostatecznym porównaniu w rasie sprawia nam ogromną radość otrzymując tytuł BOB i zostając najlepszym czarnym sznaucerem miniaturowym.
Wyboru w grupie II spośród 25 zwycięzców poszczególnych ras dokonuje Pani sędzia z Danii, doceniając klasę naszego psa przyznaje mu trzecią lokatę w grupie II (BOG III).

alt alt alt alt alt

*

10.07.2010

Warszawa - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

W Warszawie nasz SHOT po raz pierwszy występuje w klasie championów, pomimo straszliwego upału pięknie się pokazuje. Wygrywa klasę championów i w późniejszym porównaniu pokonuje najlepsze dorosłe psy otrzymując CWC, CACIB i tytuł zwycięzca (BOS).

alt alt alt alt

*

Urodziły się piękne szczeniaki po naszym reproduktorze SHOT GUN-N di Monte Gentile i ślicznych utytułowanych suczkach. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

*

20.06.2010

Chorwacja - Varazdin – Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Drugi dzień i kolejna międzynarodowa wystawa w Chorwacji, SHOT wygrywa i otrzymuje kolejny wniosek CAC i CACIB res. Tym samym naszemu psu do ukończenia Championatu Chorwacji brakuje tylko ostatniego wniosku CAC.

alt alt alt

*

19.06.2010

Chorwacja – Varazdin – Klubowa Wystawa Pinczera i Sznaucera

Nasz SHOT pięknie się pokazuje, wygrywa klasę otrzymując CAC później wygrywa porównanie z wszystkimi zwycięzcami poszczególnych klas i dostaje tytuł Zwycięzca Klubu. Kolejne porównanie z suką – zwyciężczynią klubu znowu wygrywa SHOT i zostaje zwycięzcą rasy Klubowej Wystawy Pinczera i Sznaucera - BOB.
Wybory Best In Show wystawy, sędzia Gian Franco ma trudny wybór ponieważ musi wybrać trzy najlepsze psy ze stawki samych zwycięzców. Trzecie miejsce dla czarnego sznaucera olbrzyma, drugie dla miniatury pieprz sól, chwila zastanowienia sędziego i jest na pierwsze miejsce zostaje wskazany nasz SHOT. SHOT wygrywa Best In Show Klubowej Wystawy Pinczera i Sznaucera w Chorwacji.

alt alt alt alt

 

*

19.06.2010

Chorwacja - Varazdin – Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Dzisiaj w Chorwacji nasz SHOT brał udział w dwóch wystawach. Pierwsza to wystawa międzynarodowa gdzie nasz pies zdobywa CAC i CACIB res. tym samym rozpoczyna Championat Chorwacji.

alt alt alt alt

*

13.06.2010

Racibórz – Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Dzisiaj w wystawie w Raciborzu brały udział nasze dwa psy SHOT i ROSINKA – oba pokazują się pięknie i tak ROSINKA dostaje kolejny wniosek CWC, a później tytuł zwycięzca. Tym samy w dniu dzisiejszym nasza ROSINKA zostaje Championem Polski.
Natomiast SHOT wygrywa swoją klasę dostając wniosek CWC, kolejny tytuł zwycięzca, a następnie w porównaniu z najlepszą dorosłą suką (naszą ROSINKĄ) zaszczytny tytuł zwycięzca rasy BOB.

alt alt alt alt alt alt

*

Nasz SHOT Di Monte Gentile oficjalnie zostaje reproduktorem mając w wieku zaledwie osiemnastu miesięcy niesamowite osiągnięcia.

*

06.06.2010

Słowacja - Nitra – Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Pierwszy występ na Słowacji naszego SHOT-a i następne zwycięstwo. SHOT dostaje kolejny wniosek CAC później CACIB i otrzymuje zaszczytny tytuł GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2010. Tym samym na dzisiejszej wystawie SHOT rozpoczyna Championat kolejnego kraju.

alt alt alt alt alt

*

23.05.2010

Węgry - Komarom – Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Drugi dzień i kolejna międzynarodowa wystawa na Węgrzech. SHOT pokazuje swoją klasę i dostaje kolejny wniosek na Championa Węgier CAC i CACIB res. naszemu psu brakuje do ukończenia Championantu Węgier brakuje tylko odstępu czasowego.

alt alt alt alt alt

*

22.05.2010

Węgry - Komarom – Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Węgry witają nas piękną słoneczną pogodą, wystawiany jest SHOT, który dostaje wniosek CAC i w porównaniu CACIB res. tym samym rozpoczyna Championat kolejnego kraju – Węgier.

alt alt

*

25.04.2010

Serbia – Natalinci – Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Druga międzynarodowa wystawa w Serbii to dalsze sukcesy naszych psów. SHOT dostaje CAC, CACIB natomiast ROSINKA CAC i CACIB res. tym samym oba nasze psy zostają Championami Serbii.
SHOTOWI i ROSINCE brakuje tylko jednego wniosku CACIB i odstępu czasowego do uzyskania tytułu Interchampiona.

serbia-2.jpg serbia-cacib.jpg

*

24.04.2010

Serbia – Kragujewac – Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Nasza pierwsza wystawa w Serbii i kolejne zwycięstwo SHOTA, który otrzymuje wniosek CAC i CACIB i następnie wygrywa porównanie o zwycięstwo rasy (BOB). Wybory w grupach i kolejny sukces SHOT w ogromnej stawce dostaje BOG III.
Nasza ROSINKA wygrywa swoją klasę otrzymując wniosek CAC i w porównaniu CACIB res.

inakr24.jpg kr.24.10shot.jpg kr24.04.shot.jpg

*

18.04.2010

Rumunia – Satu Mare – Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Drugi dzień międzynarodowej wystawy w Rumuni był dla nas równie udany jak pierwszy. SHOT dostaje CAC, CACIB i BOB, a ROSINKA CAC i CACIB.
Oba nasze psy zostają Grand Championami Rumuni.

InaSM18.04.JPG InaSM18.JPG S.M18.04.JPG SM18.04.JPG

*

17.04.2010

Rumunia – Satu Mare – Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Dzisiaj w Rumuni po raz pierwszy poza granicami kraju startowały nasze psy potwierdzając swoją klasę. SHOT pokonując wszystkich konkurentów otrzymuje CAC, CACIB tym samym w wieku zaledwie 16 miesięcy rozpoczyna Interchampionat, a później w porównaniu z najlepszą dorosłą suką – naszą ROSINKĄ dostaje BOB. Następnie na ringu honorowym podczas wyborów w 10 grupach FCI nasz pies zostaje wice zwycięzcą bardzo licznej grupy drugiej (BOG res.) ustępując tylko późniejszemu zwycięzcy całej wystawy.
Nasza ROSINKA jest najlepszą dorosłą suką w rasie i otrzymuje CAC i CACIB.
W dniu dzisiejszym nasze psy SHOT i ROSINKA zostały Championami Rumuni.

InaSM17.04.JPG InaSM17.JPG InaSM17_1.JPG S.M17.04.JPG SM17,04.JPG SM17.04.JPG

*

27.03.2010


Katowice - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Pierwsza dorosła międzynarodowa wystawa SHOTA i sukces. Nasz młodziutki pies otrzymuje wniosek CWC i CACIB res natomiast ROSINKA wygrywa swoją klasę i otrzymuje kolejny wniosek na Championa Polski (CWC).

inakatowice.jpg katoshot.jpg katowiceshot.jpg

*

13.03.2010


Jarosław- Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Rozpoczęcie nowego sezonu wystawowego przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

ROSINKA wygrywa klasę pośrednią dostając wniosek na Championa Polski, a następnie otrzymuje tytuł Zwycięzca Wystawy.

SHOT w wieku 15 miesięcy wygrywa klasę pośrednią, otrzymując wniosek na Championa Polski oraz tytuł zwycięzca wystawy. Następnie w porównaniu o tytuł „Zwycięzca Rasy” wygrywa porównanie z naszą ROSINKA. SHOT startując w konkurencjach finałowych zostaje Zwycięzcą grupy drugiej, a na koniec rywalizując ze zwycięzcami dziesięciu poszczególnych grup FCI zostaje drugim najpiękniejszym psem wystawy Jarosław 2010.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg

*

Marzec 2010

Rusza nasza nowa strona internetowa. Zapraszamy :-))

**

 

 

Projekt i wykonanie A&M

All Rights Reserved
Wszystkie materiały zawarte w tej witrynie internetowej są chronione prawami autorskimi.
na ich publikację w jakiejkolwiek formie - bez zgody autora.

alt

Back top