*

19-20.11.2011

Polska - Kielce - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Ostatnia wystawa w tym sezonie była równie udana jak poprzednie. Dzisiaj SHOT zyskał uznanie w oczach duńskiej sędzi i, wygrywa klasę championów pokonując kilka pięknych psów otrzymując wniosek CWC , a następnie w porównaniu z najlepszymi psami dostaje res. CACIB.

alt alt alt alt alt alt alt alt alt

*

13.11.2011

Słowenia - Vrtojba - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Drugi dzień wystawy w pięknej Słowenii był dla nas jeszcze bardziej udany niż pierwszy. SHOT tak zachwycił włoskiego sędziego Giuseppe Aleksandro, że tego dnia wygrał z wszystkimi czarnymi sznaucerami miniaturowymi na tej wystawie. Tegoroczną przygodę ze Słowenią skończyliśmy z kolejnymi wnioskami CAC, CACIB i dodatkowo ze Zwycięstwem Rasy (BOB).

alt alt alt

*

12.11.2011

Słowenia - Vrtojba - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Ciekawi jak będzie, wybraliśmy się na wystawę do odległej Słowenii, która zauroczyła nas piękną pogodą, ślicznymi widokami i życzliwymi ludźmi. Wystawiany był SHOT, który po raz pierwszy miał okazję zmierzyć się na ringu ze swoimi półbraćmi z tej samej hodowli będącymi we włoskich rękach. Nasz pies znowu pokazał, że nie ma sobie równych, najpierw pokonał swoje go brata w klasie championów, a później w porównaniu o CACIB z wszystkimi najlepszymi psami drugiego swojego brata. Dzisiejszy występ SHOT zakończył otrzymując wniosek CAC i CACIB i tym samym rozpoczął swój kolejny championat – Championat Słowenii.

alt alt alt alt

*

26.09.2011

W dniu dzisiejszym urodziły się bardzo długo oczekiwane pierwsze dzieci naszej ślicznej championki Gently Born ROSINKI i pięknego ukraińskiego multi championa VICTORIOURS Star Ideal.
Z tego miotu w naszej hodowli zostaje cudna mała suczka ZIA z Bractwa Odważnych.

*

25-26.06.2011

Polska - Kraków - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Dzisiaj w Krakowie jak co roku wystawiany był SHOT i jak zawsze świetnie mu poszło. Nasz wspaniały pies wygrywa klasę championów (CWC), później w porównaniu z wszystkimi najlepszymi psami dostaje CACIB i tytuł Zwycięzca. Na koniec zostaje najlepszym czarnym sznaucerem miniaturowym otrzymując tytuł Zwycięzca Rasy (BOB).

alt alt alt alt alt alt alt alt

*

12.06.2011

Węgry - Komarom - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Także i ten wystawowy weekend dobiega końca. Dziś w Komarom SHOT kolejny raz deklasuje wszystkich swoich konkurentów i kończy węgierską wystawę otrzymując CAC, CACIB i Zwycięstwo Rasy (BOB).

alt alt alt alt alt alt

*

11.06.2011

Węgry - Komarom - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Po raz kolejny jesteśmy na naszej ulubionej międzynarodowej wystawie na Węgrzech w Komarom. Tutaj nasz SHOT mimo upalnej pogody znowu pięknie się prezentuje i otrzymuje CAC i CACIB dzięki, którym kończy swój kolejny rozpoczęty przed rokiem championat.
Od dziś SHOT jest nowym Championem Węgier.

alt alt alt alt alt alt

*

05.06.2011

Słowacja - Nitra - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Trzecia kończąca ten weekend międzynarodowa wystawa w Nitrze jest dla nas równie udana jak poprzednie dwie. Dzisiaj SHOT otrzymuje CAC i CACIB.
Tym samym w ciągu jednego weekendu nasz SHOT zdobył kolejny championat - Grand Championat Słowacji.

alt alt alt

*

04.06.2011

Słowacja - Nitra - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Po raz kolejny SHOT pokazuje się w Nitrze na międzynarodowej wystawie i znowu na niej wszystko wygrywa. Zaczyna od wygrania klasy championów, później porównanie o CACIB, a na koniec dostaje Zwycięstwo Rasy (BOB).
Dzisiaj swoim 15 wygranym w ciągu roku CACIBEM SHOT w wieku zaledwie 2,5 roku kończy Międzynarodowy Championat Piękności (INTERCHAMPIONAT).

alt alt alt alt alt alt alt alt

*

03.06.2011

Słowacja - Senec - Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Kolejna wystawa SHOTA tym razem na Słowacji w Senec. Tutaj także nasz pies pokazuje że nie ma sobie równych, wygrywa klasę championów, porównanie z wszystkimi najlepszymi czarnymi miniaturowymi sznaucerami, otrzymuje CAC i BOB. Na koniec dnia pokonuje wszystkich zwycięzców ras z drugiej grupy FCI i dostaje BOG I.
Na dzisiejszej wystawie SHOT rozpoczyna swój kolejny championat tym razem Grand Championat Słowacji.

alt alt alt alt alt alt alt alt

*

22.05.2011

Polska - Bytom - Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Dziś znowu jesteśmy na wystawie tym razem w Bytomiu i tutaj SHOT pięknie się prezentuje, kolejny raz wygrywa klasę championów, a także pokonuje całą swoją konkurencje i dostaje CWC, Zwycięzca i Zwycięzca Rasy (BOB). Później w konkurencjach finałowych w swojej II grupie FCI staje na zaszczytnym drugim miejscu (BOG II).

alt alt alt alt alt alt

*

16.05.2011

Polska - Krosno - Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Dzisiaj w Krośnie występuje SHOT, pogoda nas nie rozpieszcza, ale to nie przeszkadza naszemu psu w super pokazaniu się. SHOT startuje w klasie championów którą wygrywa, następnie pokonuje wszystkie czarne miniaturowe sznaucery i otrzymuje CWC, tytuł Zwycięzca i Zwycięzca Rasy (BOB).
W konkurencjach finałowych w wyborach spośród najlepszych psów 10 grup FCI w swojej grupie SHOT otrzymuje BOG III.

alt alt alt alt

*

13.04.2011

Szczeniaki

W dniu dzisiejszym w naszej hodowli urodziły się długo oczekiwane szczeniaki po wybitnych rodzicach. Szczęśliwą mamą została Ch Pl YOSCA z Hofjaru zaś dumnym tatą Multichampion SHOT GUN-N di Monte Gentile.

Wszystkie szczeniaki z miotu "Y "mają swoich kochających właścicieli.

 

*

27.03.2011

Luksemburg - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Dzisiaj na międzynarodowej wystawie w Luksemburgu córka naszego SHOTA mieszkająca w Niemczech RAISHA Hermes wygrała cały Best In Show Puppy.

*

19.02.2011

Polska - Rzeszów - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Pierwsza wystawa w Polsce była dla nas równie udana jak ta na Słowacji. SHOT pięknie się pokazuje, dostaje kolejny CWC następnie czternasty już CACIB i tytuł Zwycięzca.

alt alt alt alt alt alt

*

Na kolejne szczeniaki w naszej hodowli czekamy w pierwszych dniach kwietnia.
Szczęśliwymi rodzicami miotu „Y” będą nasza piękna Championka YOSCA z Hofjaru i cudowny włoski Multichampion SHOT GUN-N di Monte Gentile

Wszystkich zainteresowanych wybitnymi maluchami serdecznie zapraszamy.

 

*

23.01.2011

Słowacja - Trencin - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Na pierwszą wystawę w tym roku wybraliśmy się do Trencina na Słowacji.
SHOT jak zawsze pokazał się pięknie ,wygrał klasę championow ,porównanie z najlepszymi psami i otrzymał kolejne wnioski CAC , CACIB i tym samym w możliwie najkrótszym czasie ukończył Championat Słowacji.

Od tego momentu możemy nazywać naszego SHOTA Mutichampion

alt alt alt alt

**

 

 

Projekt i wykonanie A&M

All Rights Reserved
Wszystkie materiały zawarte w tej witrynie internetowej są chronione prawami autorskimi.
na ich publikację w jakiejkolwiek formie - bez zgody autora.

alt

Back top